Pracovník pekárenskej výroby

Bc. Ivana Čížová referent ľudských zdrojov tel.: +421911442261 cizovai@penam.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník pekárenskej výroby

Pracovná náplň: Obslužné práce pri výrobe pekárskych výrobkov, obsluha krájacích, deliacich, baliacich zariadení. absolventa – možnosť práce v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu – istotu a dlhodobé zamestnanie – výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality – výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine – zdravotný preukaz, odborné školenia – príspevok na ubytovanie až do výšky 200 € (pre záujemcov mimo okresu Bratislava)

Práca vhodná pre absolventa;- možnosť práce v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu; – istotu a dlhodobé zamestnanie; – výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality; – výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine; – zdravotný preukaz, odborné školenia; – príspevok na ubytovanie až do výšky 200 € (pre záujemcov mimo okresu Bratislava)
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : od 600 do 650 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore pekár
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť

Pracovné výhody : – možnosť práce v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu – istotu a dlhodobé zamestnanie – výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality – výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine – zdravotný preukaz, odborné školenia – príspevok na ubytovanie až do výšky 200 € (pre záujemcov mimo okresu Bratislava),
Kontakt : Bc. Ivana Čížová referent ľudských zdrojov tel.: +421911442261 cizovai@penam.sk
Okres : okres Bratislava

PENAM SLOVAKIA, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
36283576

Internetová adresa:
www.penam.sk

Telefón:
+421

PENAM SLOVAKIA, a.s. patrí medzi popredných výrobcov a predajcov bohatého sortimentu potravinárskych výrobkov. Spoločnosť rozdeľuje svoje ponúkané produkty do 3 základných skupín – pekárenských, cukrárskych a mlynských výrobkov.
Je súčasťou KONCERNU AGROFERT a dcérskou spoločnosťou PENAM, a.s. – Česká Republika.

Adresa:

Štúrova 74/138 94935 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Petržalka okres Bratislava Budatínska 36 85105