Odborný referent Oddelenia platených služieb

Katarína Jendrálová Referent tel.: +421248234351 katarina.jendralova@unb.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Odborný referent Oddelenia platených služieb

Pracovná náplň: – samostatné spracovávanie ucelenej agendy za určené kategórie samoplatcov, – vedenie evidencie určených kategórií samoplatcov, – sledovanie a zaznamenávanie platieb z bankových výpisov, – fakturovanie a určovanie výkonov vybranej kategórii samoplatcov, – a iné. absolventa – poskytujeme ubytovanie, – možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;- poskytujeme ubytovanie,; – možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť finančná a ekonomická gramotnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna Ďalšie požiadavky: – SŠ ekonomického smeru,
– hmotná zodpovednosť – fakturácia, pokladňa

Bližšie informácie o pracovnom mieste poskytne p. vedúca Balážiková na tel. č. 02/48 23 43 02.

Pracovné výhody : – poskytujeme ubytovanie, – možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú,
Kontakt : Katarína Jendrálová Referent tel.: +421248234351 katarina.jendralova@unb.sk
Okres : okres Bratislava

Univerzitná nemocnica Bratislava

Právna forma:
Príspevková organizácia

IČO:
31813861

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.

Adresa:

Pažítková, 4 4 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Limbová 5 83305