Lekár – stomatológ

Kristína Nosková tel.: +421907433466 k.noskova@starstaff.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár – stomatológ

Pracovná náplň: – práca s tuzemskými a zahraničnými klientmi zubnej kliniky podľa aktuálnych potrieb – riadenie zdravotnej sestry – plánovanie a dodržiavanie stanoveného harmonogramu – záchovná stomatológia – protetika – práca s PC na užívateľskej úrovni – atraktívna mzda – práca na zubnej klinike, jednej z najprestížnejších na Slovensku – moderné prístrojové vybavenie – školenia – príjemný kolektív – zaujímavé prípady – možnosť zabezpečenia ubytovania

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 50
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 1 rok
pozornosť precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 ukrajinský – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Microsoft Outlook – pokročilá Internet – pokročilá

Pracovné výhody : – atraktívna mzda – práca na zubnej klinike, jednej z najprestížnejších na Slovensku – moderné prístrojové vybavenie – školenia – príjemný kolektív – zaujímavé prípady – možnosť zabezpečenia ubytovania,
Kontakt : Kristína Nosková tel.: +421907433466 k.noskova@starstaff.sk
Okres : okres Bratislava

STARSTAFF, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47177594

Telefón:
+421907433466

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Seberíniho 1, 821 03 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Adresa:

Seberíniho 1 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Ružinov okres Bratislava Mlynské Nivy 49 82109