Veterinárny lekár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bratislava-Rača
  • Uverejnené 4 týždne pred

Kristína Nosková tel.: +421907433466 k.noskova@starstaff.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Veterinárny lekár

Pracovná náplň: – vyšetrovanie zdravotného stavu zvierat – predpisovanie vhodných liekov, doplnkovej stravy – očkovanie zvierat proti chorobám, zbavovanie parazitov – riadenie veterinárnej sestry – plánovanie a dodržiavanie stanoveného harmonogramu – práca s PC na užívateľskej úrovni – vedenie dokumentácie absolventa – práca pre jednu z najprestížnejších veterinárnych kliník na Slovensku – moderné prístrojové vybavenie – školenia – príjemné pracovné prostredie – zaujímavé prípady – ubytovanie hradené

Práca vhodná pre absolventa;- práca pre jednu z najprestížnejších veterinárnych kliník na Slovensku; – moderné prístrojové vybavenie; – školenia; – príjemné pracovné prostredie; – zaujímavé prípady; – ubytovanie hradené
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné veterinárske lekárstvo
empatia komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Internet – pokročilá

Pracovné výhody : – práca pre jednu z najprestížnejších veterinárnych kliník na Slovensku – moderné prístrojové vybavenie – školenia – príjemné pracovné prostredie – zaujímavé prípady – ubytovanie hradené,
Kontakt : Kristína Nosková tel.: +421907433466 k.noskova@starstaff.sk
Okres : okres Bratislava
Dátum nástupu : 15. 1. 2018

STARSTAFF, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47177594

Telefón:
+421907433466

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Seberíniho 1, 821 03 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Adresa:

Seberíniho 1 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Rača okres Bratislava Rustaveliho 11 83106