Recepčná

Ing. Denisa Múčková manager tel.: +421903701914 denisa.muckova@jurki.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Recepčná

Pracovná náplň: – Telefonická komunikácia so zákazníkmi, zamestnancami, – evidencia došlej pošty a komunikácia s poštou a jej zamestnancami, – ubytovanie hostí a práce s tým spojené, predaj tovarov, – práce podľa pokynov nadriadených pracovníkov. Kontaktovať prosím LEN MAILOVOU formou na e-mail denisa.muckova@jurki.sk, do predmetu mailu napíšte názov pracovného miesta. Vybraných uchádzačov budeme pozývať na pracovný pohovor.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky
pozornosť pamäť praktické myslenie analytické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť sebaovládanie
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) prezentovanie kultivovaný písomný prejav kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca informačná gramotnosť analyzovanie a riešenie problémov pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť finančná a ekonomická gramotnosť Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 nemecký – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Denisa Múčková manager tel.: +421903701914 denisa.muckova@jurki.sk
Okres : okres Bratislava
Dátum nástupu : 1. 1. 2018

JURKI – HAYTON s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31332251

Internetová adresa:
www.jurki.sk

Telefón:
0258280011

Charakteristika:
predaj pohonných hmôt na území Slovenskej republiky

Adresa:

Prístavná 2 82109 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Ružinov okres Bratislava Domkárska 4 82109