Referent maloobchodnej predajne a veľkoskladu

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Alena Jurkasová personálny referent útvaru riadenia ľudských zdrojov tel.: +4210335901116 fax: 0335901106 a.jurkasova@tatrachema.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Referent maloobchodnej predajne a veľkoskladu

Pracovná náplň: Typické činnosti vykonávané na tejto pozícii • zabezpečuje príjem a výdaj z centrálneho skladu, vedie skladovú evidenciu, vykonáva fakturáciu tovaru, fakturáciu tovaru na ČS, dennú a mesačnú realizáciu • spolupracuje s dodávateľmi tovaru, jeho objednávanie z hľadiska množstva a cien • nákup tovaru za najvýhodnejších podmienok od dodávateľov, propagácia tovaru centrálneho skladu • sleduje stav zásob tovaru v centrálnom sklade v súlade so stanoveným normatívom, vybavuje reklamácie, spolupracuje pri inventúrach, organizuje a dáva podklady na rozvoz tovaru v spolupráci s oddelením dopravy, spolupracuje pri organizovaní práce a činnosti skladníkov v centrálnom sklade • vedie evidenciu tržieb v hotovosti • spolupracuje pri zavádzaní výpočtovej techniky a zabezpečuje jej max. využitie / projekt EAN kódy / • starostlivosť o prevádzku E shopu absolventa – Po 2 rokoch zmena pracovného pomeru na dobu neurčitú, – stravné lístky, – stabilná firma na trhu s dlhoročnou praxou, – možnosť mimoriadnych odmien, dovolenkového a vianočného platu, – možnosť rekondičných pobytov, – pestrý sociálny program.

Práca vhodná pre absolventa;- Po 2 rokoch zmena pracovného pomeru na dobu neurčitú,; – stravné lístky,; – stabilná firma na trhu s dlhoročnou praxou,; – možnosť mimoriadnych odmien, dovolenkového a vianočného platu,; – možnosť rekondičných pobytov,; – pestrý sociálny program.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
iniciatívnosť spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: Dôslednosť, obchodné zručnosti, flexibilita, technicky zdatný s prácou na PC.
Znalosti : ekonomické, obchodné, technické

Pracovné výhody : – Po 2 rokoch zmena pracovného pomeru na dobu neurčitú, – stravné lístky, – stabilná firma na trhu s dlhoročnou praxou, – možnosť mimoriadnych odmien, dovolenkového a vianočného platu, – možnosť rekondičných pobytov, – pestrý sociálny program.,
Kontakt : Ing. Alena Jurkasová personálny referent útvaru riadenia ľudských zdrojov tel.: +4210335901116 fax: 0335901106 a.jurkasova@tatrachema.sk
Okres : okres Trnava

TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava, skrátene: TATRACHEMA VD

Právna forma:
Družstvo

IČO:
31434193

Telefón:
+421335901116

Charakteristika:
výroba bytovej chémie

Adresa:

Bulharská 40 91701 Trnava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trnava okres Trnava Bulharská 40 91701