Predajca autodielov

Ing. Alan Bíly konateľ tel.: +421250201011 fax: +421255567801 alanbily@arp.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predajca autodielov

Pracovná náplň: Predaj, príjem, expedícia, objednávanie, komunikácia so zákazníkom, automobilové diely Auto, telefón, osobné ohodnotenie

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky
iniciatívnosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Počítače: Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : Auto, telefón, osobné ohodnotenie,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Osobným pohovorom
Kontakt : Ing. Alan Bíly konateľ tel.: +421250201011 fax: +421255567801 alanbily@arp.sk
Okres : okres Bratislava

ARP s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31318096

Internetová adresa:
www.arp.sk

Telefón:
+421250201011

Charakteristika:
Velkoobchodny predaj nahradnych dielov na motorove vozidla
Prevadzka autoservisu

Adresa:

Mudroňova 30 81101 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Ružinov okres Bratislava Ivánska cesta 15 82104