Pomocná fakturantka v Autoservise, obsluha E- shopu

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Martin
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Milan Michalík konateľ tel.: +421905405000 milan@autoalles.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocná fakturantka v Autoservise, obsluha E- shopu

Pracovná náplň: Fakturácia, práca so skladovými zásobami. Práca je priamo na našej prevádzke. Práca je vhodnejšia pre ženy. Nutná je základná znalosť problematiky účtovníctva , prax v odbore vítaná. Odmeňovanie prémiami je závislé od predaja a výsledkov. zdravotne postihnutého absolventa Kariérny rast, stabilné miesto, práca vo výbornom kolektíve, služobný mobil a iné.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;Kariérny rast, stabilné miesto, práca vo výbornom kolektíve, služobný mobil a iné.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 18:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 600 do 1000 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: finančná a ekonomická gramotnosť Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : Kariérny rast, stabilné miesto, práca vo výbornom kolektíve, služobný mobil a iné.,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pohovor
Kontakt : Ing. Milan Michalík konateľ tel.: +421905405000 milan@autoalles.sk
Okres : okres Martin

AUTOALLES, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36359033

Internetová adresa:
www.autoalles.sk

Telefón:
+421434292929

AUTOALLES má od roku 1990 kedy bola založená, dominantné postavenie na trhu s jazdenými autami a patrí medzi dve najväčšie spoločnosti v tejto oblasti na Slovensku. AUTOALLES je výlučne slovenská spoločnosť stavajúca na hodnotách, ako je serióznosť, stabilita, flexibilita, a profesionálny prístup. Sme spoločnosť orientovaná na úzku väzbu s klientmi a profesionálnymi službami, ktoré zákazníkom ponúkame.

Adresa:

Košická 34 08001 Prešov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Turany okres Martin Trusalová 1 03853