Pracovník zákazníckej podpory s českým jazykom

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Martin Fodor riaditeľ tel.: +421904408548 bizpartner@bizpartner.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník zákazníckej podpory s českým jazykom

Pracovná náplň: -telefonická komunikácia so zákazníkmi (tzn. prijímanie telefonátov od zákazníkov, poskytovanie odporúčaní pri nákupe – podpora predaja) -komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom e-mailu a online chatu -poskytovanie všeobecných informácií o produktoch -riešenie požiadaviek zákazníkov -bežné administratívne práce, vybavovanie objednávok, fakturácia -komunikácia s dodávateľmi -preklady marketingových materiálov a webových stránok -komunikáci a podpora ostatných oddelení spoločnosti -práca v dynamickom kolektíve medzinárodnom kolektíve -nadštandardné finančné ohodnotenie -mobilný telefón a notebook k dispozícii

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky: český – vysoká: C1 a C2 Ďalšie požiadavky: -stredoškolské s maturitou a vyššie
-výborná znalosť českého jazyka slovom aj písmom
-znalosť angličtiny vítaná
-pozícia vhodná aj pre absolventa
-samostatnosť a zodpovednosť
-bezproblémová obsluha bežných počítačových programov
-komunikatívnosť, pohotovosť, obchodné myslenie
-príjemné vystupovanie, ochota pomáhať
-skúsenosti v oblasti predaja/online predaja výhodou

Pracovné výhody : -práca v dynamickom kolektíve medzinárodnom kolektíve -nadštandardné finančné ohodnotenie -mobilný telefón a notebook k dispozícii,
Kontakt : Ing. Martin Fodor riaditeľ tel.: +421904408548 bizpartner@bizpartner.sk
Okres : okres Poprad

BizPartner Group, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44071019

Internetová adresa:
www.bizpartnergroup.com

Telefón:
+421911660535

BizPartner Group was established in 2007 in the city of Poprad, Slovakia. The company actively operates in the sphere of sales, distribution, marketing, management and real estate investments. Our partners are predominantly the foreign manufacturers and retailers for whom we provide full service solutions in the field of selling, distribution and marketing in several European countries.

Adresa:

Dlhé Hony 5031/6 05801 Poprad Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Dlhé Hony 5031/6 05801