Konzultant / Integrátor CRM

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Svidník
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Dušan Daniš konateľ tel.: +421903971974 d.danis@s4b.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Konzultant / Integrátor CRM

Pracovná náplň: Náplň práce: – Implementácia informačných systémov a business riešení – Analýza a spracovanie technických a funkčných požiadaviek klientov – Technická podpora k informačnému systému – Návrh, vývoj a úprava triggrov v MS SQL – Komunikácia s klientmi – Nadväzovanie a udržiavanie vzťahov s partnermi – Starostlivosť o existujúcich klientov – Rozvoj obchodného vzťahu s kľúčovými zákazníkmi spoločnosti – Spracovanie cenových ponúk, tendrov, zmlúv a iných obchodných dokumentov pre partnerov a zákazníkov – Reporting manažmentu spoločnosti absolventa – Motivačné mzdové ohodnotenie – Mobilný telefón, notebook – Balíček zamestnaneckých výhod – Nástup ihneď – Miesto výkonu práce: Svidník príp. dohodou

Práca vhodná pre absolventa;- Motivačné mzdové ohodnotenie; – Mobilný telefón, notebook; – Balíček zamestnaneckých výhod; – Nástup ihneď; – Miesto výkonu práce: Svidník príp. dohodou
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : IT a telekomunikácie
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Ďalšie požiadavky: Záľuba v IT oblasti výhodou.

Pracovné výhody : – Motivačné mzdové ohodnotenie – Mobilný telefón, notebook – Balíček zamestnaneckých výhod – Nástup ihneď – Miesto výkonu práce: Svidník príp. dohodou,
Kontakt : Ing. Dušan Daniš konateľ tel.: +421903971974 d.danis@s4b.sk
Okres : okres Svidník

S4B s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46507345

Internetová adresa:

Telefón:
+421903971974

Spoločnosť S4B vznikla v roku 2012 ako spoločnosť zameraná na distribúciu, implementáciu ekonomického softvéru a outsourcing účtovníctva a personalistiky.
Časom sa jej zameranie preorientovalo výhradne do sféry aplikácií/riešení pre malé a stredné firmy. Dnes je spoločnosť výhradným distribútorom systému eWay-CRM a riešenia virtuálnych serverov iPodnik. Cieľom našej spoločnosti je poskytovať profesionálne služby našim zákazníkom v oblasti biznis riešení.
Okrem výhradného zastúpenia poskytujeme našim klientom vysoko profesionálne služby v oblasti predaja, integrácie a školenia ekonomického systému POHODA (sme certifikovaný partner POHODA / POHODA E1) , komplexného balíka produktov spoločnosti Microsoft Office 365 a ďalších riešení v oblasti informačných technológií.

Adresa:

Učiteľská 15/9138 82106 Bratislava-Pod.Biskup. Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Svidník okres Svidník Sovietskych hrdinov 200/33 08901