Čašníčka, barmanka, baristka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 4 týždne pred

Eva Jančíková prevádzkarka tel.: +421910515548 info@artcafestrba.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašníčka, barmanka, baristka

Pracovná náplň: Obsluha zákazníkov, príprava nápojov, hmotná zodpovednosť, práca s pokladňou absolventa príjemní zákazníci, čisté prostredie, ústretoví vedúci

Práca vhodná pre absolventa;príjemní zákazníci, čisté prostredie, ústretoví vedúci
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 9:30 do 22:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: Prax je výhodou, avšak nie je potrebná. Potrebná trpezlivosť s ľudmi a aby vás práca bavila.

Pracovné výhody : príjemní zákazníci, čisté prostredie, ústretoví vedúci,
Kontakt : Eva Jančíková prevádzkarka tel.: +421910515548 info@artcafestrba.sk
Okres : okres Poprad

Art café s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50098977

Internetová adresa:
www.artcafestrba.sk

Telefón:
+421910515548

Adresa:

Hlavná 181 05938 Štrba Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Štrba okres Poprad Hlavná 181 05938