Pasterant / strojník UHT

Erika Foldesova manager ľudských zdrojov tel.: +421315526390 fax: +421315522551 foldesova@euromilk.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pasterant / strojník UHT

Pracovná náplň: Obsluha, údržba a odstraňovanie porúch prideleného strojno-technologického zariadenia, zodpovednosť za kvalitu a zhodnosť výrobku s výrobným predpisom, vedenie príslušnej evidencie v písomnej podobe, zapisovanie a nahlasovanie nedostatkov zvereného zariadenia alebo daného výrobku, komunikácia s celým tímom obsluhujúcim výrobnú linku, ručné triedenie a balenie výrobkov, upratovacie a čistiace práce na pracovisku, vykonávanie ďalších činností, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného. práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas príplatky za odpracované sviatky a nedele mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ dlhodobá pracovná perspektíva možnosť kariérneho rastu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore operátor potravinárskej výroby;aspoň 6 mesiacov
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: prezentovanie samostatnosť Cudzie jazyky: slovenský – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna

Pracovné výhody : práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas príplatky za odpracované sviatky a nedele mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ dlhodobá pracovná perspektíva možnosť kariérneho rastu,
Kontakt : Erika Foldesova manager ľudských zdrojov tel.: +421315526390 fax: +421315522551 foldesova@euromilk.sk
Okres : okres Dunajská Streda

EUROMILK, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
36241873

Internetová adresa:
www.euromilk.sk

Telefón:
0315552742

Žitnoostrovský región (Csallóköz) je bohatý chovom dobytku a dlhodobou tradíciou poľnohospodárskej produkcie;
– Výrobná štruktúra je úzko špecializovaná na trvanlivé mliečne výrobky, maslo, kyslé mliečne výrobky, sušené mliečne pudingy a sušené mlieko;
– Cca. 10.500 m² výrobných zariadení na ploche 9.4 hektárov;
– Ročný obrat spoločnosti: 24 000 000 – 30 000 000 €.

Adresa:

Bratislavská 41 93215 Veľký Meder Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Veľký Meder okres Dunajská Streda Bratislavská 41 93215