Práca v potravinárskej výrobe 2 zmeny, 4,5 €/h v čistom

Mgr. Martina Kazárová Personalista tel.: +421918959891 info@ponukampracu.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Práca v potravinárskej výrobe 2 zmeny, 4,5 €/h v čistom

Pracovná náplň: Ponúkaná práca je vhodná pre mužov aj ženy – pomocné práce pri výrobe a balení mliečnych výrobkov v Červenom Kameni. Zabezpečujeme dopravu z Dca a Ilavy do/z práce ZDARMA! Možnosť práce na trvalý pracovný pomer, dohodu ale aj živnosť. Veľmi zaujímavý plat: 4,5e/hod v čistom! Náplň práce: – výroba syrov, – balenie, – etiketovanie, – manipulácia s výrobkami. Práca väčšinou pri linke v 2 zmennej prevádzke. absolventa – plat na dohodu 4,5 €/hod. v čistom – doprava z Dca, IL a okolia ZDARMA – veľmi príjemné pracovné prostredie – pracovný odev aj obuv zabezpečené zdarma – práca na dohodu/brigádu ale aj na trvalý pracovný pomer či živnosť + osobný pohovor už po Novom roku !

Práca vhodná pre absolventa;- plat na dohodu 4,5 €/hod. v čistom; – doprava z Dca, IL a okolia ZDARMA ; – veľmi príjemné pracovné prostredie; – pracovný odev aj obuv zabezpečené zdarma; – práca na dohodu/brigádu ale aj na trvalý pracovný pomer či živnosť; + osobný pohovor už po Novom roku !
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: – požadujeme chuť pracovať
– zodpovednosť a spoľahlivosť
– dodržiavanie hyg. predpisov
– preukaz pracovníka v potravinárstve /v prípade potreby zabezpečíme/

Pracovné výhody : – plat na dohodu 4,5 €/hod. v čistom – doprava z Dca, IL a okolia ZDARMA – veľmi príjemné pracovné prostredie – pracovný odev aj obuv zabezpečené zdarma – práca na dohodu/brigádu ale aj na trvalý pracovný pomer či živnosť + osobný pohovor už po Novom roku !,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Individuálne pohovory. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte-pripravím Vám životopis a dohodnem si s Vami stretnutie.
Kontakt : Mgr. Martina Kazárová Personalista tel.: +421918959891 info@ponukampracu.sk
Okres : okres Ilava
Dátum nástupu : 8. 1. 2018

B&B Business Group SK, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
48131881

Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom i medzinárodnom trhu. Poskytujeme komplexné riešenia v oblasti kovoobrábania, elektropriemyslu a automotive. Ako kovoobrábacia spoločnosť sa zameriavame na obsluhu a programovanie klasických i CNC strojov, zváranie, zámočnícke a lakýrnicke práce.

Adresa:

Panská 234/18 81101 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Centrum I. (Obchodný dom Máj) 1421/142 01841