Skladník – nakládka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Dunajská Streda
  • Uverejnené 3 týždne pred

Erika Foldesova ľudské zdroje tel.: +421315526383 fax: 0315526383 foldesova@euromilk.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník – nakládka

Pracovná náplň: Zabezpečuje presnú a včasnú expedíciu tovaru podľa potreby, preberanie tovaru z výroby. – Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas, – príplatky za odpracované sviatky a nedele, – mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu, alebo originálne nápady, – profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie, – stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ, – dlhodobá pracovná perspektíva, – možnosť kariérneho rastu.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 20:00 do 5:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Počítače: Microsoft Excel – elementárna

Pracovné výhody : – Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas, – príplatky za odpracované sviatky a nedele, – mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu, alebo originálne nápady, – profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie, – stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ, – dlhodobá pracovná perspektíva, – možnosť kariérneho rastu.,
Kontakt : Erika Foldesova ľudské zdroje tel.: +421315526383 fax: 0315526383 foldesova@euromilk.sk
Okres : okres Dunajská Streda

ISTERMEAT a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
36232157

Internetová adresa:
foldesova@euromilk.sk

Telefón:
+421315526383

Korene spoločnosti ISTERMEAT a.s., siahajú do polovice 80. rokov uplynulého storočia, kedy prvýkrát otvorila svoje brány a začala s výrobou a spracovaním mäsa a mäsových výrobkov. Významným medzníkom v historií spoločnosti bol rok 2004, kedy spoločnosť prešla kompletnou renováciou. Spoločnosť operuje na pozemku s rozlohou 9,3 ha, na ktorej sa nachádza výrobný závod s rozlohou 22.000 m2 a zabezpečuje pracovné možnosti pre viac ako 120 ľudí. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania (sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Adresa:

Povodská 14 92901 Dunajská Streda Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dunajská Streda okres Dunajská Streda Povodská 14 92901