Zriaďovač vyfukovacieho automatu vo výrobe

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Trnava
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Alena Jurkasová personálny referent tel.: +421335901116 fax: 0335901106 a.jurkasova@tatrachema.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zriaďovač vyfukovacieho automatu vo výrobe

Pracovná náplň: – Trvalý odborný dozor nad strojnotechnologickým zariadením, – uvádza do prevádzky vyfukovací automat a zabezpečuje jeho bezporuchový chod aj všetkých príslušných zariadení ako je chladiaci agregát a kompresor, kontrola chladiacej vody, – riadi sa pokynmi pre prevádzku a návodu na obsluhu obsiahnutých v technických podmienkach strojných zariadení, – riadi sa podľa plánu preventívnych prehliadok, – rýchle, kvalitné a odborné odstránenie vzniknutých porúch a havárií, – vedie záznamy o preventívnej údržbe a o poruchách a požiadavkách náhradných dielov, – zabezpečuje prísun vstupných surovín, – prípadne vykonáva aj práce pri výrobných linkách a manipulačné práce. – stravné lístky, – stabilná firma na trhu s dlhoročnou praxou, – možnosť mimoriadnych odmien, dovolenkového a vianočného platu, – možnosť rekondičných pobytov, – pestrý sociálny program.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo;Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie v odbore strojný mechanik;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik nastavovač – obrábacie stroje a linky;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik strojov a zariadení;bez požiadavky na odbornú prax

Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov samostatnosť technická gramotnosť fyzická zdatnosť Ďalšie požiadavky: – Dôslednosť, zodpovednosť,
– výhodou je preukaz na vysokozdvižný vozík.

Pracovné výhody : – stravné lístky, – stabilná firma na trhu s dlhoročnou praxou, – možnosť mimoriadnych odmien, dovolenkového a vianočného platu, – možnosť rekondičných pobytov, – pestrý sociálny program.,
Kontakt : Ing. Alena Jurkasová personálny referent tel.: +421335901116 fax: 0335901106 a.jurkasova@tatrachema.sk
Okres : okres Trnava

TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava, skrátene: TATRACHEMA VD

Právna forma:
Družstvo

IČO:
31434193

Telefón:
+421335901116

Charakteristika:
výroba bytovej chémie

Adresa:

Bulharská 40 91701 Trnava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trnava okres Trnava Bulharská 40 91701