Upratovačka

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • Nitra
  • Uverejnené 4 týždne pred

Petra Rigová tel.: +421915797269 zeyno@seznam.cz

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Pracovná náplň: Upratovanie priestorov reštaurácie, čistenie interiérov, čistenie a dezinfikovanie sociálnych zariadení, vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov, vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác . podľa dohody, v zmysle ZP
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Pracovné výhody : podľa dohody, v zmysle ZP,
Kontakt : Petra Rigová tel.: +421915797269 zeyno@seznam.cz
Okres : okres Nitra

Sükrü Erdogan

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
50320785

Internetová adresa:
zeyno@seznam.cz

Telefón:
+421915797269

Predaj originálneho Döner kebabu a špeciálnych tureckých cestovín.

Adresa:

Štefánikova 23 94901 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Štefánikova 23 94901