Zdravotná sestra

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trenčín
  • Uverejnené 3 týždne pred

Anna Burganová vedúca sestra tel.: +421910655403 veduca.sestra@hospictn.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotná sestra

Pracovná náplň: Komplexná starostlivosť o pacientov v terminálnom štádiu ochorenia. absolventa Hospicový tím v atmosfére prijatia a priateľskom ovzduší uspokojuje bio-psycho-socio-spirituálne potreby pacienta, do starostlivosti zahŕňa aj jeho príbuzných.

Práca vhodná pre absolventa;Hospicový tím v atmosfére prijatia a priateľskom ovzduší uspokojuje bio-psycho-socio-spirituálne potreby pacienta, do starostlivosti zahŕňa aj jeho príbuzných.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 19:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vyššie odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
trpezlivosť spoľahlivosť empatia komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) vnútorná stabilita
Cudzie jazyky: slovenský – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Word – elementárna Ďalšie požiadavky: Pre túto náročnú, ale krásnu, zmyslom naplnenú prácu, je nevyhnutné, aby uchádzač:
– vzdelanie podľa platnej legislatívy pre zdravotnú sestru,
– bol čestný a pravdivý,
– bol psychicky zaťažiteľný,
– v priebehu posledného roka neprešiel stratou blízkej osoby,
– mal jasný postoj k eutanázii,
– bol stotožnený s duchom zariadenia,
– absolvoval týždennú prax v hospici.

Pracovné výhody : Hospicový tím v atmosfére prijatia a priateľskom ovzduší uspokojuje bio-psycho-socio-spirituálne potreby pacienta, do starostlivosti zahŕňa aj jeho príbuzných.,
Kontakt : Anna Burganová vedúca sestra tel.: +421910655403 veduca.sestra@hospictn.sk
Okres : okres Trenčín

Hospic Milosrdných sestier

Právna forma:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub a i.)

IČO:
50333356

Internetová adresa:
www.hospictn.sk

Telefón:
+421903501638

Poskytovanie komplexnej paliatívnej starostlivosti formou ústavnej starostlivosti osobám s chronickou nevyliečiteľnou, a zároveň pokročilou a aktívne progredujúcou chorobou, ktorá spravidla vedie k smrti.

Víziou Hospicu Milosrdných sestier, neštátneho zdravotnícke zariadenia (ďalej len „hospic“) je vytvoriť pre nevyliečiteľne chorých pacientov v pokročilom štádiu choroby (zväčša onkologickej) prostredie čo najviac dýchajúce DOMOVom, v ktorom bude každý zomierajúci čo najmenej trpieť a zažije prijatie a láskavú starostlivosť.
Víziou multidisciplinárneho tímu hospicu je byť nástrojom, cez ktorý pocítia pacienti Božiu nehu,
zvyšovanie kvality posledného obdobia ich života v hospici vďaka individuálnemu prístupu k ich bio-psycho-socio-spirituálnym potrebám.

Adresa:

Súvoz 739 91101 Trenčín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trenčín okres Trenčín Súvoz 739 91101