Administratívny pracovník e-shopu

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nižný Mirošov
  • Uverejnené 4 týždne pred

Peter Vook Konateľ tel.: +421948064272 vook@kaufmann.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník e-shopu

Pracovná náplň: – komunikácia so zákazníkmi (vybavovanie mailov, telefonátov, online chat, správa Facebook stránok) – prekladanie textov zo slovenčiny do češtiny – fakturácia v systéme absolventa – zľavy z produktov v našom e-shope – príjemný kolektív a pracovné prostredie – starostlivosť o e-shopy – nuda vám nehrozí :) – spravodlivé ohodnotenie – otvorené a motivujúce vedenie

Práca vhodná pre absolventa;- zľavy z produktov v našom e-shope; – príjemný kolektív a pracovné prostredie; – starostlivosť o e-shopy – nuda vám nehrozí :); – spravodlivé ohodnotenie ; – otvorené a motivujúce vedenie
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť empatia komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný písomný prejav pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť Cudzie jazyky: český – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá POHODA – pokročilá Internet – vysoká Ďalšie požiadavky: Naša spoločnosť KAUFMANN rozširuje svoj tím a hľadá nového kolegu/kolegyňu, ktorá sa bude primárne starať o Slovenských a Českých klientov e-shopov a vybavovanie objednávok.

E-shop pôsobí v oblastí – módy.

So zákazníkmi e-shopov komunikujeme telefonicky, mailom, cez online chat, ale i Facebook. Keďže e-shopom zabezpečujeme aj preklady, 100% gramatika a ovládanie Slovenského jazyka v kombinácii s Českým jazykom je nevyhnutná. Angličtina je výhodou, no nie podmienkou. Pokročilé ovládanie PC a balíku MS Office je vítané. Šancu pracovať v našom mladom medzinárodnom tíme majú aj absolventi.

Informácie o výberovom konaní
Svoje životopisy a motivačné listy môžete zasielať na email vook@kaufmann.sk a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a radi sa stretneme po vzájomnej dohode v našich priestoroch v Nižnom Mirošove 7. Ak by ste mali akékoľvek doplňujúce otázky ohľadne pracovnej pozície, obráťte sa na nás na t.č. +421 948 064 272- radi na vaše otázky odpovieme :)

Pracovné výhody : – zľavy z produktov v našom e-shope – príjemný kolektív a pracovné prostredie – starostlivosť o e-shopy – nuda vám nehrozí :) – spravodlivé ohodnotenie – otvorené a motivujúce vedenie,
Kontakt : Peter Vook Konateľ tel.: +421948064272 vook@kaufmann.sk
Okres : okres Svidník

KAUFMANN s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50781090

Telefón:
+421915643047

KAUFMANN s.r.o., je Slovensko-zahraničná spoločnosť ktorá sa špecializuje na import a export rôznych komodít z a do krajín Európy, Ázie, ako aj iných kontinentov.

Adresa:

Kurimka 12 09016 Kurimka Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nižný Mirošov okres Svidník Nižný Mirošov 7 7 09011