Výrobný pracovník v TRNAVE – UBYTOVANIE ZDARMA, práca v sede

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mgr. Jana Maňkošová personálny konzultant tel.: +421556331696 mankosova@personelefekt.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Výrobný pracovník v TRNAVE – UBYTOVANIE ZDARMA, práca v sede

Pracovná náplň: – jednoduchá manuálna práca vo výrobnej spoločnosti – práca s jemnými komponentmi bielej techniky ( spotrebiče do domácnosti) – kontrola kvality vyrobených produktov – vytváranie zápisov odvedenej práce zdravotne postihnutého absolventa – ubytovanie ZDARMA – fyzicky a psychicky nenáročná práca – dochádzkový a výkonnostný bonus každý mesiac – odmena po odpracovaní skúšobnej doby 120€ – zabezpečené dotované stravovanie priamo na pracovisku – dovoz/odvoz na/z pracovnej zmeny je zabezpečený autobusovou dopravou zdarma v rámci Trnavy – III. pilier DDS – firemné akcie – príplatky podľa zákonníka práce

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;- ubytovanie ZDARMA; – fyzicky a psychicky nenáročná práca ; – dochádzkový a výkonnostný bonus každý mesiac; – odmena po odpracovaní skúšobnej doby 120€; – zabezpečené dotované stravovanie priamo na pracovisku; – dovoz/odvoz na/z pracovnej zmeny je zabezpečený autobusovou dopravou zdarma v rámci Trnavy ; – III. pilier DDS; – firemné akcie; – príplatky podľa zákonníka práce
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 50
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : do 620 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Ďalšie požiadavky: – manuálna zručnosť
– ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke – 8 hod. zmeny ( VÍKENDY VOĽNÉ)
– precíznosť
– samostatnosť
– práca VHODNÁ aj pre ZŤP ( prispôsobené pracovné prostredie vo firme)

Pracovné výhody : – ubytovanie ZDARMA – fyzicky a psychicky nenáročná práca – dochádzkový a výkonnostný bonus každý mesiac – odmena po odpracovaní skúšobnej doby 120€ – zabezpečené dotované stravovanie priamo na pracovisku – dovoz/odvoz na/z pracovnej zmeny je zabezpečený autobusovou dopravou zdarma v rámci Trnavy – III. pilier DDS – firemné akcie – príplatky podľa zákonníka práce,
Kontakt : Mgr. Jana Maňkošová personálny konzultant tel.: +421556331696 mankosova@personelefekt.sk
Okres : okres Trnava
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36448508

Internetová adresa:
www.personelefekt.sk

Telefón:
0517711648; 0556331696

Personálna a rozvojová agentúra, pôsobiaca na regionálnom trhu od r. 1992

Adresa:

Slovenská 69 08001 Prešov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trnava okres Trnava Chovateľská 8 91701