Čašník/čka, barman

tel.: 0907 524 783 hotel.liptov@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník/čka, barman

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre absolventa;stále a stabilné pracovné miesto, zamestnanecká strava, pohodový kolektív, práca na horách; ubytovanie
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky: nemecký – elementárna: A1 a A2 anglický – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : stále a stabilné pracovné miesto, zamestnanecká strava, pohodový kolektív, práca na horách ubytovanie,
Kontakt : tel.: 0907 524 783 hotel.liptov@gmail.com
Okres : okres Liptovský Mikuláš

ČEMMA, s.r.o.

IČO:
44474989

Adresa:

Hlohová 20A/107, Hlohovec, 92001
Adresa zamestnávateľa : Demänovská Dolina okres Liptovský Mikuláš Demänovská Dolina 76 03251