vodič MKD

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prešov
  • Uverejnené 3 týždne pred

kontaktná osoba - Ing. Stanislav Bratko tel.: 0915 906 030

Ponúkame pracovnú pozíciu : vodič MKD

Pracovná náplň: Prevoz tovaru v krajinách: SR-Maďarsko-Ukrajina-Rusko. Tachografická karta a karta KKV podmienkou, ruský jazyk výhodou. VP sk. B, C,C1 C+E. Kontakt:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 1000 do 1500 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky

Vodičské oprávnenie: Skupina B Podskupina B1 Skupina C Podskupina C1 Skupina C + E Podskupina C1 + E Cudzie jazyky: ruský – pokročilá: B1 a B2 Ďalšie požiadavky: tachograf.karta, karta KKV

Pracovné výhody : ,
Kontakt : kontaktná osoba – Ing. Stanislav Bratko tel.: 0915 906 030
Okres : okres Prešov

SHPAKTRANSPORT, s.r.o.

IČO:
50672495

Adresa:

K Surdoku 58, Prešov, 08001
Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov K Surdoku 58 08001