recepčná v soláriu

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prešov
  • Uverejnené 4 týždne pred

kontaktná osoba - Vladimír Feduš tel.: 0907 641 501

Ponúkame pracovnú pozíciu : recepčná v soláriu

Pracovná náplň: Obsluha solária, príjem objednávok, predaj solárnej kozmetiky. NP Šanca pre mladých – vek do 29 rokov a min. 12 mesiacov v evidencii ÚP. Životopisy zasielať na e-mailovú adresu: thasos8@azet.sk. príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 10:00 do 18:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;bez požiadavky na odbornú prax
precíznosť (presnosť) cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Pracovné výhody : príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív,
Kontakt : kontaktná osoba – Vladimír Feduš tel.: 0907 641 501
Okres : okres Prešov

Vladimír Feduš

IČO:
44714602

Adresa:

Mukačevská 7920/23, Prešov, 08001
Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Hlavná 124 08001