vychovávateľ v ŠKD

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Sabinov
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : vychovávateľ v ŠKD

Pracovná náplň: Vedenie záujmových činností v ŠKD. NP Cesta na trh práce – znevýhodnený UoZ, len pre UoZ zo Sabinovského okresu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Pedagogické vedy;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Pracovné výhody : ,
Kontakt :
Okres : okres Sabinov

Základná škola Uzovské Pekľany

IČO:
50576119

Adresa:

Uzovské Pekľany 67, Uzovské Pekľany, 08263
Adresa zamestnávateľa : Uzovské Pekľany okres Sabinov Uzovské Pekľany 67 08263