Lekár na lôžkovom internom oddelení

Ing.Malečková tel.: 032/7740358 viera.maleckova@nspnm.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár na lôžkovom internom oddelení

Pracovná náplň: Lekár na lôžkovom internom oddelení Práca sekundárneho lekára na lôžkovom internetovom oddelení. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing.Malečková tel.: 032/7740358 viera.maleckova@nspnm.sk
Okres : okres Nové Mesto nad Váhom

Nemocnica s poliklinikou Nové Mesto nad Váhom, n.o.

IČO:
36119369

Adresa:

Štefánikova 1, Nové Mesto nad Váhom, 91531
Adresa zamestnávateľa : Nové Mesto nad Váhom okres Nové Mesto nad Váhom Štefánikova 1 91531