čašník/-čka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prešov
  • Uverejnené 3 týždne pred

kontaktná osoba - Mgr. Ján Krišanda tel.: 0905 607 858

Ponúkame pracovnú pozíciu : čašník/-čka

Pracovná náplň: Obsluha hostí, príprava nápojov, starostlivosť o údržbu a čistotu zariadenia, priestorov k podávaniu jedál a nápojov. NP Praxou k zamestaniu – vek do 25 rokov a 3 mesiace v evidencii alebo do 29 rokov a 6 mesiacov v evidencii ÚP.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 10:00 do 22:00 Práca na zmeny: turnusová práca
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : kontaktná osoba – Mgr. Ján Krišanda tel.: 0905 607 858
Okres : okres Prešov

Sokol Prešov, spol. s r. o.

IČO:
44779925

Adresa:

Kpt.Nálepku 2860/6, Prešov, 08001
Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Kpt.Nálepku 2860/6 08001