Upratovacie práce v predajni s oblečením – Bratislava

Martin Peško konateľ tel.: +421903219453 martin.pesko@comfortclean.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovacie práce v predajni s oblečením – Bratislava

Pracovná náplň: Ponúkame pracovné miesta na upratovanie predajne s oblečením. Ide o ranné upratovanie, 5x do týždňa, od 7-9 hod. pred otvorením predajne. Upratovanie spočíva vo vysávaní a umývani podláh, kobercov, čistenie sklenných plôch, vynášanie smetí. Jedná sa o predajňu s oblečením v nákupnom centre v Bratislave. zdravotne postihnutého absolventa
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 9:00
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Martin Peško konateľ tel.: +421903219453 martin.pesko@comfortclean.sk
Okres : okres Bratislava

Comfort Clean s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45657238

Internetová adresa:
admin@comfortclean.sk

Charakteristika:
upratovacie a čistiace práce

Adresa:

Belinského 6 85101 Bratislava-Petržalka Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Ružinov okres Bratislava cesta na senec 2 82104