Výrobný robotník (montážna linka, vstrekolisy)

Ing. Alžbeta Tóthová tel.: +421356507216 inzi.sk.hr@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Výrobný robotník (montážna linka, vstrekolisy)

Pracovná náplň: Manipulačné a pomocné práce pri montážnej linke a vstrekolisoch, balenie plastových výliskov, vizuálna kontrola, orezávanie kusov, logovanie, nalepovanie feltov na výlisky, printovanie, údržba a zabezpečovanie čistoty pracoviska. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 18:00 Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 15
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
precíznosť (presnosť) trpezlivosť spoľahlivosť

Pracovné výhody : ,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Životopisy prosím posielajte na e-mailovú adresu: inzi.sk.hr@gmail.com. Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené kritériá. Prípadne sa osobne zastavte aj so životopisom na personálnom oddelení INZI SK.
Kontakt : Ing. Alžbeta Tóthová tel.: +421356507216 inzi.sk.hr@gmail.com
Okres : okres Nové Zámky

INZI SK s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35845180

Internetová adresa:
inzi.sk.hr@gmail.com

Telefón:
0356507216

Charakteristika:
výroba ostatných plastových výrobkov

Adresa:

Nitrianska 16 94201 Šurany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Šurany okres Nové Zámky Nitrianska 16 94201