Asistent mzdového a personálneho oddelenia s angl.

Ing. Alžbeta Tóthová tel.: +421356507216 inzi.sk.hr@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent mzdového a personálneho oddelenia s angl.

Pracovná náplň: vypracovanie miezd zamestnancov, príprava podkladov k mzdám, uzávierka a kontrola dochádzkových listov zamestnancov, komunikácia a spolupráca so sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami, asistenčné práce podľa požiadaviek nadriadeného, reporting absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tímová práca Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft PowerPoint – elementárna Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Ďalšie požiadavky: Životopisy v slovenskom a anglickom jazyku prosím posielať na e-mailovú adresu: inzi.sk.hr@gmail.com
Kontaktovaní budú len kandidáti spĺňajúci uvedené kritériá.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Alžbeta Tóthová tel.: +421356507216 inzi.sk.hr@gmail.com
Okres : okres Nové Zámky

INZI SK s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35845180

Internetová adresa:
inzi.sk.hr@gmail.com

Telefón:
0356507216

Charakteristika:
výroba ostatných plastových výrobkov

Adresa:

Nitrianska 16 94201 Šurany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Šurany okres Nové Zámky Nitrianska 16 94201