Opatrovateľka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Malacky
  • Uverejnené 4 týždne pred

Veronika Arpášová tel.: +421342829138 zamestnanec@medirexservis.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka

Pracovná náplň: – kompletná opatrovateľská starostlivosť o klientov – úprava a dezinfekcia prostredia a pomôcok absolventa – stabilné postavenie spoločnsti – príjemné pracovné prostredie – systém zamestnaneckých výhod a benefitov

Práca vhodná pre absolventa;- stabilné postavenie spoločnsti; – príjemné pracovné prostredie; – systém zamestnaneckých výhod a benefitov
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore sanitár;bez požiadavky na odbornú prax

Ďalšie požiadavky: Prax v odbore výhodou. V prípade vzdelania v inom odbore ako sanitár akceptujeme Opatrovateľský kurz v trvaní minimálne 220 hodín.

Pracovné výhody : – stabilné postavenie spoločnsti – príjemné pracovné prostredie – systém zamestnaneckých výhod a benefitov,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Osobné stretnutie.
Kontakt : Veronika Arpášová tel.: +421342829138 zamestnanec@medirexservis.sk
Okres : okres Malacky

SENIOR – geriatrické centrum n.o.

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
36076988

Poskytovanie sociálnych služieb pobytového charakteru v zariadení opatrovateľskej služby a v špecializovanom zariadení.

Adresa:

Duklianskych hrdinov 34 90101 Malacky Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Malacky okres Malacky Duklianskych hrdinov 34 90101