Upratovačka

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • okres Prešov
  • Uverejnené 3 týždne pred

Mgr. Vladimír Havrila Konateľ tel.: +421517495160 fax: +421517495680 vmh@vmh.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Pracovná náplň: Upratovačka v malej súkromnej firma na čiastočný úväzok
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Vladimír Havrila Konateľ tel.: +421517495160 fax: +421517495680 vmh@vmh.sk
Okres : okres Prešov
Dátum nástupu : 2. 1. 2018

VMH – Material Handling s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45452237

Internetová adresa:
www.vmh.sk

Telefón:
+421517495160

Charakteristika:
Výroba a predaj manipulačnej techniky

Adresa:

Sabinovská 2185/53 08221 Veľký Šariš Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Veľký Šariš okres Prešov Sabinovská 2185/53 08221