Žeriavnici – lokalita: Západné Slovensko

Ing. Rene Husivarga konzultant tel.: +421948180106 husivarga@personelefekt.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Žeriavnici – lokalita: Západné Slovensko

Pracovná náplň: obsluha autožeriavu Ubytovanie. Stravné lístky.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie
technický talent
Vodičské oprávnenie: Skupina B Skupina C Ďalšie požiadavky: vodičský preukaz typu C + osvedčenie na prácu s autožeriavom
karta vodiča výhodou
kvalifikačná karta vodiča výhodou
zdravotná spôsobilosť
preukaz na prácu s hydraulickou rukou výhodou
preukaz viazača bremien výhodou

Pracovné výhody : Ubytovanie. Stravné lístky.,
Kontakt : Ing. Rene Husivarga konzultant tel.: +421948180106 husivarga@personelefekt.sk
Okres : okres Bratislava
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36448508

Internetová adresa:
www.personelefekt.sk

Telefón:
0517711648; 0556331696

Personálna a rozvojová agentúra, pôsobiaca na regionálnom trhu od r. 1992

Adresa:

Slovenská 69 08001 Prešov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava Popradská 80 82106