Pomocný predajca

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Michalovce
  • Uverejnené 3 týždne pred

Valéria Valkovičová tel.: +421918693600 mivaxmi@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný predajca

Pracovná náplň: Miesto podporené UPSVR. PONUKA JE URČENÁ PRE UCHÁDZAČA, KTORÝ JE VEDENÝ NA ÚRADE PRÁCE MINIMÁLNE 1 ROK, VEK: do 29 ROKOV: Náplň práce: predaj tovaru, práca s pokladňou, platobným terminálom, vybavovanie objednávok, aranžovanie výkladu, udržiavanie čistoty na prevádzke, budovanie vzťahu a komunikácia so zákazníkmi, zodpovednosť za chod prevádzky a ďalšie. absolventa mladistvého

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
pozornosť praktické myslenie precíznosť (presnosť) iniciatívnosť trpezlivosť spoľahlivosť komunikatívnosť sebaovládanie asertivita
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) vyjednávanie kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) tvorivosť (kreativita) Ďalšie požiadavky: Príjemné vystupovanie s orientáciou na zákazníka, ochota učiť sa novým veciam, pracovitosť, spoľahlivosť, výborné predajné a komunikačné schopnosti, časová flexibilita (aj počas víkendov).
Pozícia je určená pre kandidáta, ktorý ma záujem dlhodobo pracovať a byť spoľahlivou súčasťou zabehnutého podniku.

Pracovné výhody : ,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Životopis s fotkou zasielajte na mivaxmi@gmail.com, vyhovujúcich kandidátov budeme kontanktovať telefonicky.
Kontakt : Valéria Valkovičová tel.: +421918693600 mivaxmi@gmail.com
Okres : okres Michalovce

MIVAX – BUSINESS COMPANY s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36210561

Telefón:
+421918693600

Charakteristika:
Maloobchodný predaj oblečenia a doplnkov.

Adresa:

Športová 3265/23 07101 Michalovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Michalovce okres Michalovce Obchodná 4 07101