Asistent predaja

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trenčín
  • Uverejnené 4 týždne pred

Martin Chlebana Konateľ tel.: +421915743265 chlebana.m@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent predaja

Pracovná náplň: predaj doplnkov vyzivy sprava internetoveho obchodu zdravotne postihnutého absolventa mladistvého

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 9:30 do 17:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 480 do 550 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
trpezlivosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Internet – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Martin Chlebana Konateľ tel.: +421915743265 chlebana.m@gmail.com
Okres : okres Trenčín
Dátum nástupu : 1. 2. 2018

Proteinworld s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50086405

Telefón:
+421915743265

Charakteristika:
predaj doplnkov výživy pre fitness

Adresa:

L. Novomeského 2672/5 91108 Trenčín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trenčín okres Trenčín Hviezdoslavova 8/A 91101