Kontrolór kvality v Prešove

  • dohoda o pracovnej činnosti
  • okres Prešov
  • Uverejnené 3 týždne pred

Eva Chalúpková Recruiter Specialist tel.: +421911055808 praca@exactsystems.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kontrolór kvality v Prešove

Pracovná náplň: Ak získate uvedenú ponuku: – čaká Vás práca v automobilovom priemysle – konkrétne: vizuálna kontrola a rework automobilových dielov na základe daných špecifikácií – kontrola elektronickým mikroskopom – budete zaznamenávať výsledky svojej činnosti do predpísaných formulárov – pracovisko je čisté, mimo výrobnej haly, bez hluku absolventa 3.00 – 3,30 €/h. na dohodu o pracovnej činnosti + odmeny Od 1.1.2018 možnosť práce na zmluvu – možnosť vyššieho zárobku na voľnú živnosť (o 1,- Eur na hodinu viac) Skúsenosť na kontrole kvality alebo vo výrobe je výhodou, ale ak ju nemáte: – radi Vás zaškolíme – odmeny k výplate – u nás získate stabilný a motivujúci príjem – náš koordinátor a tímlídri Vám budú nepretržite k dispozícii – a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-)
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre absolventa;3.00 – 3,30 €/h. na dohodu o pracovnej činnosti + odmeny; Od 1.1.2018 možnosť práce na zmluvu; – možnosť vyššieho zárobku na voľnú živnosť (o 1,- Eur na hodinu viac); ; Skúsenosť na kontrole kvality alebo vo výrobe je výhodou, ale ak ju nemáte:; – radi Vás zaškolíme; – odmeny k výplate; – u nás získate stabilný a motivujúci príjem; – náš koordinátor a tímlídri Vám budú nepretržite k dispozícii; – a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-)
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 15
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 3 do 3,3 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
pozornosť precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: – 100% dobrý zrak, okuliare nám neprekážajú
– spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti
– zodpovedný prístup k práci
– precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb
– manuálna zručnosť
– schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

Pracovné výhody : 3.00 – 3,30 €/h. na dohodu o pracovnej činnosti + odmeny Od 1.1.2018 možnosť práce na zmluvu – možnosť vyššieho zárobku na voľnú živnosť (o 1,- Eur na hodinu viac) Skúsenosť na kontrole kvality alebo vo výrobe je výhodou, ale ak ju nemáte: – radi Vás zaškolíme – odmeny k výplate – u nás získate stabilný a motivujúci príjem – náš koordinátor a tímlídri Vám budú nepretržite k dispozícii – a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-),
Kontakt : Eva Chalúpková Recruiter Specialist tel.: +421911055808 praca@exactsystems.sk
Okres : okres Prešov

EXACT SYSTEMS SLOVAKIA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36687596

Internetová adresa:
www.exactsystems.sk

Telefón:
+421911070564

Firma Exact Systems poskytuje služby v oblastiach: Triedenie, Prepracovanie, Kontrola, Montáž, Containment, Kontrola Finálneho produktu, Reprezentovanie zákazníka a Controlled Shipping Level 2. Exact Systems je hlavným dodávateľom služieb kontroly, prepracovania a triedenia pre mnohé podniky v Poľsku, Slovensku a EU. Všetky podrobné informácie nájdete na www.exactsystems.eu .

Adresa:

Jána Kalinčiaka 22 01001 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Jilemnického 5 08005