Stolár, nábytkár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Svidník
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ivan Bochnovič tel.: +421903615450 info@bginterier.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stolár, nábytkár

Pracovná náplň: Stolárska firma s dlhoročnými skúsenosťami hľadá šikovných stolárov na výrobu nábytku.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Drevospracujúci priemysel
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ivan Bochnovič tel.: +421903615450 info@bginterier.com
Okres : okres Svidník
Dátum nástupu : 1. 1. 2018

B&G interiér, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
43921108

Internetová adresa:
www.bginterier.com

Telefón:
+421903615450

B&G interiér sa zaoberá výrobou atypického nábytku na mieru. V našom portfóliu je nábytok štýlový, luxusný, ale aj špecifické typy nábytku ako kuchyne na mieru, bary, recepcie, či obchodné priestory. Máme bohaté skúsenosti vo výrobe interiérov, lodí a jácht. Pracujeme s profesionálnym tímom pracovníkov, pričom dbáme na kvalitu a precíznosť výrobkov.

Adresa:

Stročín 148 08901 Stročín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Stročín okres Svidník Stročín 148 08901