Predavačka – pokladníčka

Mária Blinková personalista a mzdár tel.: +421336496013 mblinkova@framipek.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka – pokladníčka

Pracovná náplň: – Predaj tovaru cez registračnú pokladňu, – práca na nárezovom stroji, váženie a balenie tovaru, – objednávanie a preberanie tovaru na základe dodacích listov, – udržiavanie poriadku v predajni a v sklade, – príjemné vystupovanie a slušné správanie k zákazníkom, – kontrolovať lehoty spotreby. absolventa stravné lístky

Práca vhodná pre absolventa;stravné lístky
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 5:00 do 19:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 600 do 800 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
pamäť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa samostatnosť Počítače: Internet – elementárna Ďalšie požiadavky: – Požadujeme pracovníka/čku buď vyučenú alebo s praxou,
– nefajčiarka podmienkou.

Pracovné výhody : stravné lístky,
Kontakt : Mária Blinková personalista a mzdár tel.: +421336496013 mblinkova@framipek.sk
Okres : okres Bratislava

framipek s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31425062

Internetová adresa:
framipek@framipek.sk

Telefón:
0336496013

Naša spoločnosť sa venuje výrobe pekárskych výrobkov a ich predajom vo vlastných predajniach. Práve preto máme široký záber pracovných pozícií : od pekárov, cez bedňovačov, expedientov, vodičov, fakturantky a celú administratívu, údržbárov, sanitárky až po predavačky.

Adresa:

Poľná 77 90081 Šenkvice Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Halkova 1 83103