Čašníčka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 3 týždne pred

Vladimír Nimohaj Konateľ tel.: +421903533076 vnimohaj@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašníčka

Pracovná náplň: Obsluhovanie zákazníkov v zabehnutej prevádzke, práca s pokladňou, upratovanie prevádzky, Stabilná práca v zabehnutej prevádzke. Slušné tringelty.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace

Ďalšie požiadavky: Pozícia je viac vhodná pre človeka, ktorý už má skúsenosti s obsluhou, má rád prácu s ľuďmi a vie byť príjemný aj asertívny. V práci sa nudiť nebudete, preto preferujeme dobrý zdravotný stav a tiež kondíciu.

Pracovné výhody : Stabilná práca v zabehnutej prevádzke. Slušné tringelty.,
Kontakt : Vladimír Nimohaj Konateľ tel.: +421903533076 vnimohaj@gmail.com
Okres : okres Žilina

KASAVA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36389307

Telefón:
+421903533076

Charakteristika:
Piváreň KASAVA na Vlčincoch

Adresa:

Horná Trnovská 71 01001 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Matice Slovenskej 6 01008