Vodič medzinárodnej prepravy

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Dohňany
  • Uverejnené 4 týždne pred

Anna Kostková konateľ a vedúca dopravy tel.: +421948373353 fax: +421948373353 rktransportsk@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič medzinárodnej prepravy

Pracovná náplň: Vodič medzinárodnej prepravy, turnusy 3+1, 4+2, potrebná znalosť nemeckého jazyka. Ku hrubej mzde sú samozrejmosťou diety podľa zákona,+ prémie a trinásty plat.Vodič dostane stále aute,nemusí sa striedať.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: turnusová práca Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : od 580 do 700 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
pozornosť praktické myslenie spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť fyzická zdatnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 nemecký – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Ďalšie požiadavky: Platné poistenie zodp. za škodu spôsobenú pri výkone povolania
Poistenie,
psychotesty
lekársku prehliadku
KKV

Pracovné výhody : Ku hrubej mzde sú samozrejmosťou diety podľa zákona,+ prémie a trinásty plat.Vodič dostane stále aute,nemusí sa striedať.,
Kontakt : Anna Kostková konateľ a vedúca dopravy tel.: +421948373353 fax: +421948373353 rktransportsk@gmail.com
Okres : okres Púchov

RK-TRANSPORT, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46570471

Telefón:
+421948373353

Sme medzinárodná prepravná spoločnosť ,ktorá pôsobí na trhu od roku 2012. Máme stálych zamestnancov ,ktorý majú svoje auto.Náš vozový park obsahuje iba vozidlá značky Volvo a DAF, ktoré spĺňajú prísne európske normy EEV a EURO6 .Jazdíme len štáty EU,a najčastejšie destinácie SK,IT, DE a AT.Jazíme na turnusy,ktoré si vodiči vyberú . Spokojný vodič = spokojná a úspešná firma.

Adresa:

Dohňany 77 02051 Dohňany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dohňany okres Púchov Dohňany 77 02051