Warehouse & Logistics Manager

Ing. Soňa Šedajová Office manager tel.: +421918394144 sona.sedajova@farmasi.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Warehouse & Logistics Manager

Pracovná náplň: • zodpovednosť za plynulý priebeh realizovaných prepráv, riadenie logistiky • plánovanie zásobovania • obstarávanie medzinárodnej prepravy tovaru • vypracovanie cenových ponúk a dojednávanie prepravných podmienok • komunikácia so špeditérom, zákazníkmi a dodávateľmi • práca s PC, e-mail, telefónom a špedičnými databankami • budovanie tímu, jeho riadenie, organizácia, kontrola a motivácia • monitoring a kontrola kvality dodávateľov • vedenie tímu podriadených zamestnancov • reporting generálnemu riaditeľovi o stave zásielok • aktívne využívanie cudzích jazykov • služobný telefón • stravné lístky nad rámec zákona • dynamická práca s možnosťou sebarealizácie
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Pracovný čas: od 8:30 do 17:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 6 mesiacov
iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca analyzovanie a riešenie problémov rozhodovanie pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) finančná a ekonomická gramotnosť Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá POHODA – pokročilá Ďalšie požiadavky: • vodičské oprávnenie sk. B – výhodou
• obchodný duch, odolnosť voči stresu

Pracovné výhody : • aktívne využívanie cudzích jazykov • služobný telefón • stravné lístky nad rámec zákona • dynamická práca s možnosťou sebarealizácie,
Kontakt : Ing. Soňa Šedajová Office manager tel.: +421918394144 sona.sedajova@farmasi.com
Okres : okres Bratislava

FARMASI CENTRAL EUROPE s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
51055261

Internetová adresa:
www.farmasi.sk

Telefón:
+421918394144

FARMASI produkuje viac ako 2000 druhov výrobkov od dekoratívnej kozmetiky a parfumov, produktov pre starostlivosť o pleť a telo, dentálnu starostlivosť, vlhčené utierky a ekologické čistiace prostriedky pre domácnosť. Všetky výrobky boli vyrobené podľa receptúr Dr. C. Tunu, spĺňajú najvyššie štandardy ochrany zdravia spotrebiteľa, všetky sú certifikované v nezávislých medzinárodných spoločnostiach.
FARMASI vyváža svoje produkty do 123 krajín, dosiahla 365 miliónov spotrebiteľov cez 50000 predajných miest. V súčasnosti sa systémom MLM predávajú produkty FARMASI v 15 krajinách, a predaj a krajiny sa zvyšujú veľmi vysokým tempom. FARMASI nielen drží krok s novými svetovými trendmi, ale vo vlastných vývojových laboratóriach dokáže vyvíjať nové výrobky rýchlejšie ako konkurencia.

Adresa:

Špitálska 53 81101 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Vajnory okres Bratislava Stará Vajnorská 17 83104