Účtovníčka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Senica
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Jana Marková tel.: +421915102178 janakadlickova@uctodata.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Účtovníčka

Pracovná náplň: komplexné vedenie účtovníctva prideleným klientom absolventa mladistvého

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;bez požiadavky na odbornú prax

Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce tímová práca Ďalšie požiadavky: Schopnosť učiť sa a pracovať v tíme.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Jana Marková tel.: +421915102178 janakadlickova@uctodata.sk
Okres : okres Senica

UČTO DATA, spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36250465

Internetová adresa:
www.uctodata.sk

Telefón:
0915102178

Externá účtovná firma / dane, účtovníctvo, mzdy, poradenstvo

Adresa:

Robotnícka 109 90501 Senica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Senica okres Senica Robotnícka 109 90501