Kontrolór kvality v Novom Meste nad Váhom – zarábajte očami

Eva Chalúpková Recruiter Specialist tel.: +421911055808 praca@exactsystems.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kontrolór kvality v Novom Meste nad Váhom – zarábajte očami

Pracovná náplň: Vaša práca si vyžaduje dobrý zrak a manuálnu zručnosť, preto, ak získate uvedenú ponuku: – čaká Vás práca v automobilovom priemysle – konkrétne: vizuálna kontrola komponentov pre posilňovače riadenia na základe daných špecifikácií – budete zaznamenávať výsledky svojej činnosti do predpísaných formulárov – pracovať na trojzmennej prevádzke absolventa Skúsenosť v automotive je výhodou, ale ak ju nemáte: – radi Vás zaškolíme, u nás získate stabilný vysoký príjem, 780,- € brutto. + príplatky na zmluvu na trvalý pracovný pomer alebo 5,20 €/hod. + príplatky na voľnú živnosť – nástupný bonus v hodnote 100€ , – príplatky za nočné zmeny, víkend a sviatok, – 60,00 € mesačný bonus za dochádzku a kvalitu práce – náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii – a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-)

Práca vhodná pre absolventa;Skúsenosť v automotive je výhodou, ale ak ju nemáte:; – radi Vás zaškolíme,; u nás získate stabilný vysoký príjem, 780,- € brutto. + príplatky na zmluvu na trvalý pracovný pomer alebo 5,20 €/hod. + príplatky na voľnú živnosť; – nástupný bonus v hodnote 100€ ,; – príplatky za nočné zmeny, víkend a sviatok,; – 60,00 € mesačný bonus za dochádzku a kvalitu práce; – náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii; – a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-)
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 20
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 4 do 5,2 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie
pozornosť precíznosť (presnosť) trpezlivosť spoľahlivosť sebaovládanie
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca samostatnosť manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: – Dobrý zrak, okuliare nie sú na prekážku,
– spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti,
– zodpovedný prístup k práci,
– precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb,
– schopnosť pracovať samostatne aj v tíme.

Pracovné výhody : Skúsenosť v automotive je výhodou, ale ak ju nemáte: – radi Vás zaškolíme, u nás získate stabilný vysoký príjem, 780,- € brutto. + príplatky na zmluvu na trvalý pracovný pomer alebo 5,20 €/hod. + príplatky na voľnú živnosť – nástupný bonus v hodnote 100€ , – príplatky za nočné zmeny, víkend a sviatok, – 60,00 € mesačný bonus za dochádzku a kvalitu práce – náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii – a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-),
Kontakt : Eva Chalúpková Recruiter Specialist tel.: +421911055808 praca@exactsystems.sk
Okres : okres Nové Mesto nad Váhom

EXACT SYSTEMS SLOVAKIA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36687596

Internetová adresa:
www.exactsystems.sk

Telefón:
+421911070564

Firma Exact Systems poskytuje služby v oblastiach: Triedenie, Prepracovanie, Kontrola, Montáž, Containment, Kontrola Finálneho produktu, Reprezentovanie zákazníka a Controlled Shipping Level 2. Exact Systems je hlavným dodávateľom služieb kontroly, prepracovania a triedenia pre mnohé podniky v Poľsku, Slovensku a EU. Všetky podrobné informácie nájdete na www.exactsystems.eu .

Adresa:

Jána Kalinčiaka 22 01001 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nové Mesto nad Váhom okres Nové Mesto nad Váhom Trenčianská 2571/16 91501