Asistentka predaja (Voderady)

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Jaroslav Silla tel.: +421910332230

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistentka predaja (Voderady)

Pracovná náplň: Popis pozície: Asistent /-ka predaja v exkluzivnej predajni McGregor sa aktívne podieľa na predaji tovaru značky McGregor, poskytovani odborného poradenstva a služieb zákazníckeho servisu, ďalej vykonáva ďalšie potrebné činnosti na predajni a plní pokyny nadriadeného. Náplň práce: – Prezentácia a predaj tovaru – Dokladanie tovaru – Budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi a poskytovanie poradenstva – Predstavovanie značky McGregor ako aj jej histórie – Spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja – Správne blokovanie tovaru a vyhotovenie správnych dokladov pri predaji tovaru – Príjem, kontrola, reklamácie, príprava na predaj a údržba tovaru – Zodpovednosť za predajňu a zverené prostriedky – Vykonávanie fyzickej inventúry tovaru a peňažných prostriedkov na predajni – Zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 10:00 do 21:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
praktické myslenie spoľahlivosť komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2
nemecký – elementárna: A1 a A2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:

Microsoft Excel – elementárna
Microsoft Outlook – elementárna
Open Office – elementárna
Internet – elementárna

Pracovné výhody : – Motivačné platové ohodnotenie – Príspevok na stravovanie – Atraktívne zamestnanecké zľavy,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Pohovor

Kontakt : Ing. Jaroslav Silla tel.: +421910332230
Okres : okres Trnava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ing. Jaroslav Silla-SILLIMEX
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 14344106
Telefón: +421

Charakteristika:

Maloobchodný predaj

Adresa:

Moyzesova 2791/24
05801 Poprad
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Voderady okres Trnava One Fashion Outlet 440 91942