Kontrolór kvality vo Vrábľoch

  • dohoda o pracovnej činnosti
  • okres Nitra
  • Uverejnené 4 týždne pred

Eva Chalúpková recruit specialist tel.: +421911055808 praca@exactsystems.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kontrolór kvality vo Vrábľoch

Pracovná náplň: Náplň práce, ktorú bude vykonávať úspešný uchádzač: – vizuálna kontrola komponentov podľa zadania, – manipulačné a baliace práce s komponentmi, – evidencia výsledkov kontroly, – práca na trojzmennej 8 hodinovej alebo štvorzmennej 12 hodinovej prevádzke, máte možnosť vybrať si, čo Vám viac vyhovuje. absolventa – 3,70€/h na dohodu o pracovnej činnosti alebo 5 €/h na voľnú živnosť, – nástupný bonus 100€, – zaškolenie, – DLHODOBÁ SPOLUPRÁCA v prosperujúcej spoločnosti, – stabilný motivujúci príjem, – nepretržitá podpora koordinátora, – príjemný pracovný kolektív.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre absolventa;- 3,70€/h na dohodu o pracovnej činnosti alebo 5 €/h na voľnú živnosť,; – nástupný bonus 100€,; – zaškolenie,; – DLHODOBÁ SPOLUPRÁCA v prosperujúcej spoločnosti,; – stabilný motivujúci príjem,; – nepretržitá podpora koordinátora,; – príjemný pracovný kolektív.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 3,7 do 5 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: – Dobrý zrak (okuliare nám neprekážajú),
– zodpovedný prístup k práci,
– precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb,
– chuť pracovať,
– práca vhodná pre mužov aj ženy.

Pracovné výhody : – 3,70€/h na dohodu o pracovnej činnosti alebo 5 €/h na voľnú živnosť, – nástupný bonus 100€, – zaškolenie, – DLHODOBÁ SPOLUPRÁCA v prosperujúcej spoločnosti, – stabilný motivujúci príjem, – nepretržitá podpora koordinátora, – príjemný pracovný kolektív.,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:V prípade záujmu zašlite Váš životopis na e-mailovú adresu: praca@exactsystems.sk Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontakt : Eva Chalúpková recruit specialist tel.: +421911055808 praca@exactsystems.sk
Okres : okres Nitra

EXACT SYSTEMS SLOVAKIA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36687596

Internetová adresa:
www.exactsystems.sk

Telefón:
+421911070564

Firma Exact Systems poskytuje služby v oblastiach: Triedenie, Prepracovanie, Kontrola, Montáž, Containment, Kontrola Finálneho produktu, Reprezentovanie zákazníka a Controlled Shipping Level 2. Exact Systems je hlavným dodávateľom služieb kontroly, prepracovania a triedenia pre mnohé podniky v Poľsku, Slovensku a EU. Všetky podrobné informácie nájdete na www.exactsystems.eu .

Adresa:

Jána Kalinčiaka 22 01001 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Vráble okres Nitra Staničná 1045 95201