Murár

Frederika Košťalová Asistentka tel.: +421948071058 kostalova@trendstav.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Murár

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: životopisy posielajte prosím na mail: kostalova@trendstav.sk

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Frederika Košťalová Asistentka tel.: +421948071058 kostalova@trendstav.sk
Okres : okres Partizánske
Dátum nástupu : 15. 1. 2018

Trendstav s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47505117

Internetová adresa:
www.trendstav.sk

Telefón:
+421948071058

Stabilná stavebná firma, ktorá na trhu pôsobí 10 rokov. Pokrývame široké portfólio služieb a činnosti, ktoré vykonávajú certifikovaní odborníci. Komplet stavebné úpravy sú vykonávane na základe našich bohatých skúsenostiach. Každý klient je pre nás výzva, ku ktorej pristupujeme profesionálne a kvalitne. Najdôležitejšie je spokojný klient a úspešne dokončenie spoločného projektu. Flexibilne reagujeme na požiadavky klienta a vypracujeme projektovú dokumentáciu, poskytnutie inžinierskych činností až po realizáciu stavby na kľúč.

Adresa:

Dolná 1209/13 95803 Partizánske Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Partizánske okres Partizánske Horská 1312/20 95806