Zdravotná sestra

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 3 týždne pred

Mgr. Ľubomíra Pačutová zástupca riaditeľa tel.: +421917197925 Info@ddzlatyvek.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotná sestra

Pracovná náplň: Kompletná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov v ústavnom zdravotníckom zariadení. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Zdravotnícke odbory vzdelávania na stredných zdravotníckych školách;Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Zdravotnícke odbory vzdelávania na stredných zdravotníckych školách;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore ošetrovateľstvo /Bc/

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Ľubomíra Pačutová zástupca riaditeľa tel.: +421917197925 Info@ddzlatyvek.sk
Okres : okres Nitra

Spoločnosť Zlatý vek

Právna forma:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub a i.)

IČO:
42204267

Telefón:
421917197925

poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ústavnom zdravotníckom zariadení, starostlivosť o odkázané osoby v zariadeniach sociálnych služieb

Adresa:

Novomeského 499/17 94912 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Špitálska 6 94901