Administratívny pracovník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Kežmarok
  • Uverejnené 3 týždne pred

Peter Ochotnický Konateľ tel.: +421907993498 fax: petocho@petocho.eu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník

Pracovná náplň: Práca pre samostatne pracujúceho projektového managera s naším zaškolením a podporou. Tvoje úlohy: – komunikácia s nemeckými obchodnými partnermi slovom aj písmom – zabezpečovanie ubytovania – vybavovanie formalít na úradoch nadpriemerné finančné ohodnotenie

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : od 750 do 1500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;bez požiadavky na odbornú prax
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) komunikatívnosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) organizovanie a plánovanie práce pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa Cudzie jazyky: nemecký – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Word – pokročilá Internet – pokročilá Open Office – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá

Pracovné výhody : nadpriemerné finančné ohodnotenie,
Kontakt : Peter Ochotnický Konateľ tel.: +421907993498 fax: petocho@petocho.eu
Okres : okres Kežmarok

PETOCHO s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50468529

Internetová adresa:
www.petocho.eu

Telefón:
+421907993498

Ponúkame komplexné služby. Zaoberáme sa vodoinštaláciou, kúrením, ale aj stavebnými prácami.
Práce v zahraniči.

Adresa:

Baštová 6 06001 Kežmarok Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kežmarok okres Kežmarok Baštová 6 06001