Špeciálny pedagóg

PhDr. Jana Merašická riaditeľ tel.: +421904280846 dictopolcany@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Špeciálny pedagóg

Pracovná náplň: Špeciálnopedagogická diagnostika najmä vývinových porúch učenia a narušenej komunikačnej schopnosti. Korekčné a reedukačné intervencie. Špeciálnopedagogické poradenstvo v oblasti integrácie žiakov so ŠVVP v ZŠ, SŠ. zdravotne postihnutého absolventa získanie cenných odborných skúseností v príjemnom pracovnom kolektíve
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;získanie cenných odborných skúseností v príjemnom pracovnom kolektíve
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Pracovný čas: od 7:30 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore špeciálna pedagogika;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore špeciálna pedagogika – špeciálna pedagogika – poradenstvo a pedagogika mentálne postihnutých;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore špeciálna pedagogika – špeciálna pedagogika-poradenstvo a pedagogika sluchovo postihnutých;aspoň 6 mesiacov
analytické myslenie trpezlivosť empatia ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) vnútorná stabilita
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) analyzovanie a riešenie problémov rozhodovanie pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť osobnostný rozvoj Ďalšie požiadavky: prax v oblasti diagnostiky a korekcie špecifických porúch učenia a jazykových deficitov

Pracovné výhody : získanie cenných odborných skúseností v príjemnom pracovnom kolektíve,
Kontakt : PhDr. Jana Merašická riaditeľ tel.: +421904280846 dictopolcany@gmail.com
Okres : okres Topoľčany

Súkromné centrum špeciálno-pedagogického poradenstva, ul.J. Kráľa 1, Topoľčany

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
37968220

Internetová adresa:
www.dictopolcany.sk

Telefón:
0385327021; 0904280846

Špeciálnopedagogické a psychologické poradenstvo klientom so špeciálnymi výchovno vzdelávacími potrebami, vývinovými poruchami a zdravotným postihnutím. Diagnostická, korekčná, terapeutická a rehabilitačná činnosť..

Adresa:

Janka Kráľa 1 95501 Topoľčany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Topoľčany okres Topoľčany Janka Kráľa 1 95501