Odborný predajca v záhradnom centre

Ing. Zdeno Garčár konateľ tel.: +421907942924 info@atriumgarden.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Odborný predajca v záhradnom centre

Pracovná náplň: Predajca v záhradnom centre, starostlivosť o rastliny, práca s pokladňou a skladovým hospodárstvom na PC. absolventa Interné školenia, zaškolenie, odborné semináre, výstavy, odborný rast.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;Interné školenia, zaškolenie, odborné semináre, výstavy, odborný rast.
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 7:30 do 17:00 Práca na zmeny: pružný pracovný čas Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore poľnohospodárska výroba-záhradníctvo:sadovník,kvetinár /ŠP/;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore záhradníctvo /Bc/;aspoň 3 mesiace
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tvorivosť (kreativita) Počítače: Microsoft Excel – elementárna Ďalšie požiadavky: – odbornosť

Pracovné výhody : Interné školenia, zaškolenie, odborné semináre, výstavy, odborný rast.,
Kontakt : Ing. Zdeno Garčár konateľ tel.: +421907942924 info@atriumgarden.sk
Okres : okres Stará Ľubovňa
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

ATRIUM SL spol. s r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47015578

Telefón:
+421

Realizácia záhrad, uskutočňovanie krajinno-architektonických diel, zavlažovacie systémy, údržba.

Adresa:

Budovateľská 7 06401 Stará Ľubovňa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Stará Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Mýtna 3 06401