Skladník/ Manipulant VZV (expedičný sklad Zvolen)

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Zvolen
  • Uverejnené 3 týždne pred

Jana Krpelanová tel.: +421910802133 Jana.Krpelanova@shpgroup.eu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník/ Manipulant VZV (expedičný sklad Zvolen)

Pracovná náplň: • Vedenie a evidencia tovaru v expedičných skladoch. • Príprava a vystavovanie expedičných a dodacích dokladov. • Práca s čítacím zariadením. • Činnosti súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného. • Práca na VZV. absolventa • Príspevok na liečebné a rehabilitačné pobyty. • Poukaz na naše výrobky za výhodnejšie ceny. • Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok). • Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie). • Odmeny k jubileám a pracovným výročiam. • Nadnárodná skupina so 100% slovenským vlastníctvom. • Vzdelávanie zamestnancov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;• Príspevok na liečebné a rehabilitačné pobyty.; • Poukaz na naše výrobky za výhodnejšie ceny.; • Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok).; • Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie).; • Odmeny k jubileám a pracovným výročiam.; • Nadnárodná skupina so 100% slovenským vlastníctvom.; • Vzdelávanie zamestnancov.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Celulózo-papierenský priemysel;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : od 510 do 600 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Pracovné výhody : • Príspevok na liečebné a rehabilitačné pobyty. • Poukaz na naše výrobky za výhodnejšie ceny. • Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok). • Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie). • Odmeny k jubileám a pracovným výročiam. • Nadnárodná skupina so 100% slovenským vlastníctvom. • Vzdelávanie zamestnancov.,
Kontakt : Jana Krpelanová tel.: +421910802133 Jana.Krpelanova@shpgroup.eu
Okres : okres Zvolen

SHP Harmanec, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
00153052

Internetová adresa:

Telefón:
+421484322134

Výroba a predaj hygienického papiera a výrobkov z hygienického papiera (toaletný papier, papierové vreckovky, papierové obrúsky)

Adresa:

Harmanec NULL 97603 Harmanec Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zvolen okres Zvolen x x 96002