Obchodný/á zástupca/kyňa

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Šaľa
  • Uverejnené 3 týždne pred

Milan Pataky Konateľ tel.: +421918699004 info@rimark.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný/á zástupca/kyňa

Pracovná náplň: – primárne získavanie nových klientov, – budovanie a rozvoj vzťahov s klientelou v pridelenom regióne, – prezentácia a predaj produktov a služieb spoločnosti, – vedenie obchodných jednaní, vyjednávanie podmienok, – vypracovávanie cenových ponúk, – prieskum trhu a konkurencie, – pravidelný reporting vedeniu spoločnosti, – NR, TN a BB kraj absolventa – fixný základný plat + motivujúci provízny systém, výška príjmu závislá od dosiahnutých výsledkov, – služobný automobil, mobilný telefón a tablet, – možnosť osobného a profesionálneho rastu, – práca v mladom kolektíve.

Práca vhodná pre absolventa;- fixný základný plat + motivujúci provízny systém, výška príjmu závislá od dosiahnutých výsledkov,; – služobný automobil, mobilný telefón a tablet,; – možnosť osobného a profesionálneho rastu,; – práca v mladom kolektíve.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 800 do 1800 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) prezentovanie pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Ďalšie požiadavky: – práca vhodná pre samostatných, silne motivovaných a cieľavedomých uchádzačov,
– SŠ/VŠ obchodného alebo technického smeru,
– predchádzajúce skúsenosti v oblasti obchodu výhodou,
– očakávame komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
– schopnosť účinne prezentovať program spoločnosti a obchodné zručnosti,
– práca s PC (Word, Excel, Internet).

Pracovné výhody : – fixný základný plat + motivujúci provízny systém, výška príjmu závislá od dosiahnutých výsledkov, – služobný automobil, mobilný telefón a tablet, – možnosť osobného a profesionálneho rastu, – práca v mladom kolektíve.,Termín výberového konania:15. 2. 2018Informácie pre záujemcu:Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov v databáze spoločnosti RIMARK, s.r.o. v súlade so zákonom 428/2002 Z.z. V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: info@rimark.sk.
Kontakt : Milan Pataky Konateľ tel.: +421918699004 info@rimark.sk
Okres : okres Šaľa

RIMARK s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46524517

Internetová adresa:
www.rimark.sk

Telefón:
+421918699004

Spoločnosť RIMARK s.r.o. vznikla v roku 2012. Jej hlavným poslaním je distribúcia stavebnej chémie a kvalitného murárskeho a maliarskeho náradia na slovenskom trhu.

Adresa:

Fraňa Kráľa 7192/6A 92701 Šaľa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Šaľa okres Šaľa Fraňa Kráľa 7192/6A 92705